Чому 329 грн на місяць?

ClassOnline –  це проєкт для українських батьків від українських батьків. Після кількох тижнів карантину, ми подумали, що проводити додаткові заняття можна для 2-3 дітей. Так послуги репетиторів виходять дешевше. Тож ми просто підбираємо хороших репетиторів за адекватними цінами, і пропонуємо вам приєднатися до груп. Вартість навчання – 329 грн на місяць. Якщо ви не знайшли групу з предмета, або для класу саме для вашої дитини – заповніть заявку, можливо хтось в Україні також шукає схожого репетитора за антикризовими цінами.  

Як проходять уроки?

Уроки відбуваються online – в платній версії програми ZOOM. За програму не треба додатково сплачувати. Ми проводимо тестові уроки для репетиторів, з якими співпрацюємо, і заохочуємо використовувати окрім традиційної роботи на уроці різні інтерактивні прийоми: вікторини, демонстрацію відеоекспериментів, зображень, аудіювання, індивідуальну роботу в інтерактивних зошитах, роботу в малих групах по 2-3 людини, тощо. Вчитель сам вирішує, як саме буде проходити урок. Адже багато що залежить від теми, віку учнів, предмету. 

Всі репетитори раді почути запитання по темі уроку, тож не соромтесь – питайте, що не зрозуміло, це можна зробити голосом або в чаті уроку, так, щоб запитання бачив тільки вчитель.

немає потрібного класу?

Якщо ви не знайшли класу або предмету, який вам потрібен, будь ласка, заповніть цю форму. Ми починаємо класи від двох осіб у групі, можливо хтось чекає саме вашої компанії

Що таке CLASSONLINE.COM.UA?

Привіт, я засновниця ClassOnline. Мене звати Таня Даценко і я мати двох школярок/ Понад 18 років я працювала в українській телевізійній журналістиці, потім в pr, а після двох тижнів карантину звільнилась і розпочала власний проєкт. Все почалось з того, що мої дівчата почали займатися з репетиторами не сам на сам, а з подружками. Так навчання обходилось дешевше батькам, а школярам було веселіше навчатись. Через місяць після першого уроку – таких груп вже стало 8. Далі більше. Я вірю, що те, що ми робимо важливо не тільки під час карантину. Адже ми не обираємо вчителя в школі, а люди різні, і не завжди сходяться. Діти в класі також дуже різні, хтось не встигає за математичними формулами, а комусь нудно на уроці. Тому ми разом із досвідченими вчителями розробили просту схему: в одній групі 8 дітей, які розуміють предмет на одному рівні. Таким чином, талановита дитина з маленького містечка або села матиме доступ до столичних репетиторів, чи, наприклад, діти які завзято вчаться змагаючись, теж опиняються в одній групі. Хіба не круто було б, що б всі діти мали можливість навчатися в улюблених вчителів? Таких, які підходять саме їхнім характерам та вподобанням? Мені здається, це хороша мета. ) Якщо у вас залишились, якій питання, то ви завжди можете мені зателефонувати особисто +380500777609